Karty kredytowe visa i mastercard

limit kredytowy, porównanie kart kredytowych, najlepsze karty kredytowe, karta visa, mastercard, oprocentowanie karty kredytowej, Santander, BNB Paribas, city handlowy, millenium, numer karty kredytowej

Karty kredytowe visa i mastercard

limit kredytowy, porównanie kart kredytowych, najlepsze karty kredytowe, karta visa, mastercard, oprocentowanie karty kredytowej, Santander, BNB Paribas, city handlowy, millenium, numer karty kredytowej
Karty kredytowe visa i mastercard
Myślisz niekiedy, czy warto posiadać kartę kredytową? Czy taka karta jest Ci potrzebna? Karta kredytowa mastercard czy visa jest instrumentem płatniczym z limitem kredytowym udzielanym przez firmę finansową czyli bank np: Millenium, City Handlowy, Santander itp. Operacje finansowe wykonywane za pomocą karty kredytowej bank rozlicza w ramach udzielonego limitu kredytowego.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa Visa lub mastercard jest bardzo przydatnym narzędziem płatniczym. Posiadanie i użytkowanie karty kredytowej daje posiadaczowi wiele profitów. Aczkolwiek oprocentowanie limitu kredytowego karty jest trochę wyższe od kredytu, jednakże jest okres bezprocentowy. Jeśli zatem użytkownik spłaci zadłużenie karty kredytowej w swoim czasie, to nie zapłaci odsetek.

Najlepsze karty kredytowe

Jakie są najlepsze karty kredytowe? W tej chwili oferowanych jest bardzo wiele kart kredytowych. Która z nich jest najlepsza? Do wyboru karty musimy podchodzić indywidualnie, ponieważ instytucje bankowe przedstawiają oferty bardzo zróżnicowane.Jedne karty mają w formie bonusu kilkuprocentowy do nawet kilkudziesięciu procent zwrotu za zakupy tzw. cashback.

Korzyści z używania karty kredytowej

Inne karty oferują kilkuprocentowy zwrot za kupno paliwa. Można dostać również upust na zakupy w określonych firmach czy witrynach internetowych. W niektórych przypadkach nie korzystanie z karty kredytowej zwalnia używającego kartę z opłat. Banki prześcigają się pomiędzy sobą w wielkości oferowanego limitu kredytowego. W Cardinie np.: za pierwszy rok stosowania karty kredytowej nie zapłacimy ani grosza.

Porównanie kart kredytowych

Na witrynie Karty kredytowe oferowane są różne karty z dołączonymi korzyściami za używanie. Aby wybrać kartę optymalną trzeba bez emocji dokonać porównania kart kredytowych i wybrać tą która naszym zdaniem powinna być dla nas najlepsza. Dobrze jest zwrócić przede wszystkim uwagę na wysokość limitu kredytowego, żeby nie okazało się, że może go zabraknąć.

W takim razie czy warto mieć kartę kredytową? Jeśli {dysponujemy dyscypliną w zarządzaniu pieniędzmi to zdecydowanie tak. Jeśli natomiast nie mamy powściągliwości w wydawaniu pieniędzy to należy się zastanowić. Korzystając z karty nierozważnie możemy w krótkim czasie popaść w zadłużenie.

1 thought on “Karty kredytowe visa i mastercard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *